Adalet Peşinde 720p TR Dublaj izle

11 · Temmuz · 2013 · Perşembe
Adalet Peşinde 720p TR Dublaj izle

Filmin Konusu :

Sıkı film takipçileri bu filmi yakından hatırlayacaklardır. Özellikle aksiyon ve gerilim filmleri takipçilerinin top 10′unda yer alan bir filmdir Adalet Peşinde filmi izle.

Filmin konusuna değinecek olursak; mutlu ve kültürlü bir ailenin babasıdır Clyde Shelton. Fakat birgün evlerine gelen 2 kişi karısını ve çocuklarını öldürür. Yakalanan katiller yargıç önüne çıkarılır birisi idam edilirken diğeri çok az bir ceza ile kurtulur. Adalet Peşinde izle filmimiz tam olarak burada başlar! Clyde Shelton verilen kararı yetersiz bulur ve kendi adaletini kendi sağlamaya karar verir! Sürükleyici gerilim ve aksiyon folu bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz. www.fullfilmizledb.com sunar.

Clyde Shelton savunma sanayinde çalışmış çok zeki bir adamdır cezaevine girdikten sonra hiçkimse onu durduramıyor ve cezevinden işlediği suçları ve öldürdüğü insanları akıl almaz akıl oyunları ile hazırlayan bu adam ülkenin en iyi ajanları tarafından takip ediliyor.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Gerard Butler, Jamie Foxx, Leslie Bibb, Regina Hall, Josh Stewart, F. Gary Gray, Viola Davis, Towanda Underdue, Colm Meaney, Bruce McGill, Michael Kelly, Theresa Randle, Annie Corley

IMDB Puanı: 7.3

Yazan · Yöneten: Kurt Wimmer - F. Gary Gray

Tür: 2009, Aksiyon, Dram, Önerdiklerim, Suç

Yapım Yılı ve Yeri: 2009 - Amerika Birleşik Devletleri

Etiketler: , ,

1.790
YORUMLAR
 

11 + 1 = ?   

“Adalet Peşinde 720p TR Dublaj izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Zahit - 9 ay önce demiş ki:

    Evet arkadaşlar, nihayet filmi sonuna izleyip bitirebildim. Ben bir hukukçu değilim, ama ben bile çok büyük dersler alabildim filmden.

    Alp kardeşime önerdim hemen,sizlere de tavsiye edeceğim bir filmdir.

  2. Murat - 9 ay önce demiş ki:

    Çok başarılı karakterler çok iyi oturmuş özellikle savcıya bayıldım bayağı bir ölen var ama eninde sonunda adalet yerini buluyor.

    İyi bir dram filmi bence diğer izleyenler nasıl değerlendirir bilmiyorum.