Aşkın Kitabı (Becoming Jane) 720p Full HD izle

27 · Ağustos · 2013 · Salı
Aşkın Kitabı (Becoming Jane) 720p Full HD izle

Filmin Konusu :

Aşka inanmayan ve ailesinin varlıklı zengin bir adamla evlenmesini isteyen genç bir kadın. Güzelliği dillere destan bu güzel kızın hayatı konu alınıyor. Aşkın Kitabı izle.

Jane Austen hayatı boyunca aşka hiçbir zaman inanmamış ve onun gerçekliğini kabul etmemiştir. Ancak bir gün devran döner ve aşk şarkıları onun için de söylenmeye başlanır. Aşkın Kitabı Tek Parça izle.

İrlandalı Tom Lefroy ile tanışır ve Tom ilk gördüğü andan itibaren Jane’in ilgisini çekmek ve onu kendine aşık edebilmek için bütün zekasını ve yeteneklerini kullanır. Aşkın Kitabı 720p HD izle.

Şimdi Jane ve Tom birbirine sular seller gibi aşık 2 genç çifttir ancak aralarında aileleri vardır! Aileleri bu evliliğe pek sıcak bakmaz. Özellikle Jane’in ailesi onun daha zengin ve soylu bir aileden gelen biri ile evlendirmek ister. Jane tüm bu olanlara göğüs gerecek ve aşkının peşinden gidecektir. Aşkın Kitabı Türkçe Dublaj 720p Full HD Tek Parça izle.

1795′te yaşanmış bir hikayeden konu alınan bu güzel filmi izlemenizi tavsiye ederim. www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Anne Hathaway, James McAvoy, Julie Walters, James Cromwell, Maggie Smith, Anna Maxwell Martin, Lucy Cohu, Laurence Fox, Ian Richardson, Joe Anderson, Leo Bill, Jessica Ashworth, Eleanor Methven, Michael James Ford, Tom Vaughan-Lawlor.

IMDB Puanı: 6.9 / 30.987 oy

Yazan · Yöneten: Jane Austen - Julian Jarrold

Tür: 2007, Dram, Romantik, Tarih

Yapım Yılı ve Yeri: 2007 - Amerika Birleşik Devletleri

Etiketler: , , ,

2.338
YORUMLAR
 

16 + 8 = ?