Başlangıç (Inception) 720p Full HD izle

26 · Ağustos · 2013 · Pazartesi
Başlangıç (Inception) 720p Full HD izle

Filmin Konusu :

İnsan yeteneklerinin nerelere kadar ulaşabileceğini gözlemleyebileceğimiz bu güzel filmde. Kendini keşfetmeyi başarmış ve yeteneklerini aşmış zihin okuyucusu bir adamın hikayesini izleyeceğiz. Başlangıç Filmi izle.

Dom Cobb insanların uyku halindeyken aklından geçen düşünceleri okumakta ustalık kazanmış bir hırsızdır. Bu yeteneği sayesinde çok büyük hırsızlıklar yapabilmektedir. Inception Türkçe Dublaj Full izle

Fakat bu yeteneği bir süre sonra onun başına çok büyük belalar açacaktır. Okuduğu zihinler ve bu yeteneğini öğrenen büyük kimseler onun peşine düşer artık geçmişi ve çevresini büyük bir tehlike beklemektedir. Başlangıç (Inception) 720p Full HD izle.

Dom Cobb hayatını bu şekilde devam ettirmek istemez kendine bir çıkar yol arar. Her şeyi yeni baştan alabileceği bir anlaşma sunulur Dom’a hayatına yeniden başlamak için beklediği fırsat ayağına gelmiştir. Yapacağı bu anlaşma sayesinde geçmişte bıraktığı ne varsa belki de yeniden kazanacak ve eski hayatına dönmek için son bir şansı olacaktır. Başlangıç Filmi Tek Parça izle.

Dom bu teklifi kabul eder fakat bu sefer ki iş şimdiye kadar yaptıklarının tam dersi bir düşünceyi çalmak değil, o düşünceyi insan zihnine sokmaktır. Şimdiye kadar böyle bir işi hiç yapmamış olan Dom ancak bu şekilde yeniden hayatına dönebileceğini düşünür ve elinden geleni yapacaktır. Peki bu nasıl mümkün olacaktır? Artık her şey bir çıkmazdadır ve bunu ancak Dom çözebilir.

Film 2010 yapımı 8.8′lik sağlam IMDb puanı ile tüm zamanların en sağlam gizem ve bilim kurgu filmlerinden biri hala izlemediyseniz 720p HD kalitede sitemizden izleyebilirsiniz. www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe, Dileep Rao, Cillian Murphy, Tom Berenger, Marion Cotillard, Pete Postlethwaite, Michael Caine, Lukas Haas, Tai-Li Lee, Claire Geare, Magnus Nolan.

IMDB Puanı: 8.8 / 810.039 oy

Yazan · Yöneten: Christopher Nolan - Christopher Nolan

Tür: 2010, Aksiyon, Bilim Kurgu, Gizem, Leonardo DiCaprio, Önerdiklerim

Yapım Yılı ve Yeri: 2010 - Amerika Birleşik Devletleri

Etiketler: , , , ,

16.510
YORUMLAR
 

16 + 9 = ?