Çılgın Joe Jason Statham 720p TR Dublaj izle

16 · Eylül · 2013 · Pazartesi
Çılgın Joe Jason Statham 720p TR Dublaj izle

Filmin Konusu :

Jason Statham hayranlarının sabırsızlıkla beklediği bu filmi nihayet yayınladım. 2013 yılında vizyona giren 2. filmi Türkçe Dublajını çok bekledik ama nihayet sonunda elime ulaştı.

Filmde Joe Amerikan askeri olarak karşımıza çıkıyor Afganistan’da yaşadığı olaylar ve ekip arkadaşlarının öldürülmesinden sonra psikolojisi bir türlü yerine gelmeyen Joe kendini sokaklara atarak sokakta yaşamaya başlıyor.

Uzun bir süre yaşadığı kabuslarla sokaklarda uyanan bu sefil adam bir gün kız kardeşinin kaçırılıp öldürülmesi ile yeniden hayata gözlerini açıyor.

Fakat şimdi gözlerini açtığı bu hayat kirli, öfkeli ve intikam doludur. Şimdi bu adamın adeta küllerinden doğarak yeniden hayata atılması gerekmektedir. Peki bunu nasıl yapacaktır? Hayatta yapabildiği en iyi şey savaşmaktır ve bunu da uzunca yıllardır yapmamıştır.

Sokaklardan arınmak için küçük bir suç işler ve sonrasında şansı biraz yaver gidince suçun devamı gelmeye devam eder. Fakat geçmişinde yaşadığı olaylar ve kabusları onun peşini bırakmaz.

Sığındığı evde kimse yaşamamaktadır ve neredeyse bir bireyin hayatını yaşamak için ihtiyacı olan herşeyin tamamı hatta fazlası vardır. Fakat bu olanlar ona ait değildir ve devamlılığını sağlamak için çalışmak zorundadır. Birkaç iş deneyip başarılı olamayan Joe bir restaurantta çalışmaya başlar ama bela burada da onun peşini bırakmayacaktır. Ve işinin ilk günlerinde belalı bir ekip ile kavga edecektir.

Bu kavga onu işinden ettiği gibi yeni işlerin de kapısını açacaktır. Bundan sonrasında şansı oldukça yaver giden bu adam şimdi intikamını almak için yeterli güce sahiptir.

Sokak hayatında ona sahip çıkıp yeri geldiğinde karnını doyuran rahibeye olan aşkı da boy göstermeye başlayacaktır. Hem aşk hem geçmiş hem de alması gereken intikam ile çok karmaşık bir hal alan hayatını düzene sokabilecek mi?

Film bence on numara beş yıldız bir Jason Statham filmi, yani izlememek büyük kayıp diyebilirim. www.fullfilmizledb.com olarak iyi seyirler dilerim.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Jason Statham, Agata Buzek, Vicky McClure, Benedict Wong, Ger Ryan, Youssef Kerkour, Anthony Morris, Victoria Bewick, Christian Brassington, Danny Webb, Sang Lui, Bruce Wang, David Bradley, Siobhan Hewlett, Steven Beard, John Killoran, Lillie Buttery, Adam Skeats, Macey Chipping, Jason Wong, Emaa Hussen, Ed Gaughan, Ian Pirie, Sheng-Chien Tsai, Josef Altin, Christopher Logan, Jeff Mirza, Emily Lue Fong, Michelle Lee, Joseph Long, Joe Kallis, Anna Maria Everett, Cesare Taurasi, Rosemary Annabella, Andrew Ellis, James Bye, Chris Streeks, Bahaa Nasser, Aklima Begum.

IMDB Puanı: 6.2 / 16,840 oy

Yazan · Yöneten: Steven Knight - Steven Knight

Tür: 2013, Aksiyon, Dram, Gerilim, Jason Statham, Önerdiklerim

Yapım Yılı ve Yeri: 28 Mayıs 2013 - Birleşik Krallık (İngiltere)

Etiketler: , , , ,
6.604
YORUMLAR
 

20 + 6 = ?   

“Çılgın Joe Jason Statham 720p TR Dublaj izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. VOLKAN - 7 ay önce demiş ki:

    Yine güzel bir Jason Statham klasiği.Filmde yer yer aksiyonun azaldığı bölümler olsada kendini izlettiren bir film seyretmenizi tavsiye ederim. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

  2. kemal - 7 ay önce demiş ki:

    elinize sağlık güzel bi filmdi güzel vakit geçirdik olmıyan sevgilimle..