Çöküş Filmi (Adolf Hitler) Tek Parça 720p izle

7 · Ağustos · 2013 · Çarşamba
Çöküş Filmi (Adolf Hitler) Tek Parça 720p izle

Filmin Konusu :

Adolf Hitler ve arkadaşları Çöküş filmine hayat veren senaryoda bir araya geldi. Alman diktatörü Adolf Hitler’i konu alan bu güzel filmi kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Filmin konusuna değinecek olursak, film savaşın son zamanını konu alıyor hatta son günlerini diyebiliriz. Adolf Hitler ve yakın arkadaşları Berlin’in düşmesine birkaç gün kala sığınaklarına saklanır. Artık Hitler’i hiçbir komutanı dinlememekte ve emirlerini yerine getirmemektedir.

Onurlu bir asker gibi savaş meydanında şehit olmak isteyen Adolf Hitler’in bu arzusu gerçek olur. Hayatını askerliğe adayan bu adam ölmesine saatler kala hayatının aşkı Eva Braun ile evlenir. Cansız bedenlerinin düşmanlarının eline geçmesini istemeyen Hitler kendi isteği ile öldükten sonra yakılır.

Onunla beraber silah arkadaşları ve Eva Braun’un da kaderi aynı olacaktır.

Arkadaşlar ben bu filmi biraz geç keşfettim nasıl kaçtı bilmiyorum ama sonunda izledim. İzlemeniz size birşey kaybettirmeyeceği gibi kültür mirasınıza çok güzel bir film katacaksınız. www.fullfilmizledb.com olarak iyi seyirler dilerim.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Bruno Ganz, Alexandra Maria Lara, Corinna Harfouch, Ulrich Matthes, Juliane Köhler, Heino Ferch, Christian Berkel, Matthias Habich, Thomas Kretschmann, Michael Mendl, André Hennicke, Ulrich Noethen, Birgit Minichmayr, Rolf Kanies, Justus von Dohnányi.

IMDB Puanı: 8.3 / 159.693 oy

Yazan · Yöneten: Bernd Eichinger - Oliver Hirschbiegel

Tür: 2004, Dram, Önerdiklerim, Savaş, Tarih

Yapım Yılı ve Yeri: 2004 - Almanya

Etiketler: , , , ,

4.351
YORUMLAR
 

17 + 5 = ?   

“Çöküş Filmi (Adolf Hitler) Tek Parça 720p izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Hitler - 8 ay önce demiş ki:

    Hitler hastası bir adam olarak filme bayıldım diyebilirim, zamanında bu adama imkan verselerdi şimdi dünya bambaşkaydı.

  2. çağla - 7 ay önce demiş ki:

    hitleri seven insanlar beyinden yoksundur.yahudileri sevmedikleri için böyle düşünüyorlar ancak tarih her şeyi yazmaz asla.yani gerçekleri yazmaz..hitlerin yaptıkları Yahudilerin işine geldi arkadaşım geldiler kutsal topraklarına kaçtılar güya.ayrıca bilir misiniz hitlerin ailesi babası falan hiç bilinmiyor bilinmemeli demişti çünkü.neden bilinmemeli yoksa kendisi de mi yahudiydi ve zengin Yahudiler ölmedi her şey onların işine yaradı.biraz araştırın her şeye inanmayın hitler satılmış bi şeytandı ve onca saf masum insanı öldürdü zengin Yahudiler ölmedi acı da çekmediler ağlama duvarları da sadece masum insanlar içindi masum çocuklar için..