Diriliş (Resurrection) Filmi 720p Full HD izle

6 · Eylül · 2013 · Cuma
Diriliş (Resurrection) Filmi 720p Full HD izle

Filmin Konusu :

Diriliş (Resurrection) filmini 720p HD kalitede Türkçe Dublaj Tek Parça Full olarak izle keyfini siteden çıkarın. Dilerseniz 360p ve 480p kalitelerde de izlemek keyfinize kalmış. 1999 yapımı suç, gerilim ve gizem içerikli bu mükemmel ötesi bir film. Ortağıyla beraber cinayet serilerini araştıran bir dedektifi konu alıyor.

John Prudhomme işinde çok fazla başarılı bir dedektiftir, ancak bu başarı ona saygınlık kadar sevilmeyen bir adam karakteri de katıyor.

Yaşadıkları eyalette işlenen diziler halinde cinayet için çalışan tüm dedektifler başarısızlıkla sonuçlanan dava dosyasından sonra iş John’a veriliyor.

Fakat şimdi John’un aksi tavırlarını bırakıp daha zeka dolu hareketler yapması gerekmektedir. İş arkadaşları arasında sadece ortağı Andrew Hollinsworth ile anlaşan John’u zorlu bir yol beklemektedir.

Verilen işi kendince kutsal gören dedektif katili yakalamak için elindeki bütün imkanları kullanacaktır. Ama bu oldukça zor bir yoldur ve sabırla yürünmesi gerekmektedir.

Film başarılı bir suç ve psikolojiye işleyen bir film. Ben çok sevdiğim için bu tarz filmleri size de tavsiye ederim, www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Christopher Lambert, Leland Orser, Robert Joy, Barbara Tyson, Rick Fox, David Cronenberg, Jonathan Potts, Peter MacNeill, Philip Williams, Jayne Eastwood, David Ferry, Chaz Thorne, Barbara Gordon, Darren Enkin, Jan Filips

IMDB Puanı: 5.9 / 5.815 oy

Yazan · Yöneten: Brad Mirman - Russell Mulcahy

Tür: 2000 ve Öncesi, Gerilim, Gizem, Önerdiklerim, Psikolojik, Suç

Yapım Yılı ve Yeri: 1999 - Amerika Birleşik Devletleri

Etiketler: , , ,

1.889
YORUMLAR
 

16 + 6 = ?