Elit Katil (Killer Elite) 720p Full HD izle

2 · Eylül · 2013 · Pazartesi
Elit Katil (Killer Elite) 720p Full HD izle

Filmin Konusu :

2 Profesyonel ajan daha doğrusu imha timi. İngiliz istihbaratının en önemli 2 profesyonel katili emekli olur ve kendi hallerinde yaşamak için inzivaya çekilirler.

Film 1991 yılında Sir Ranulph Fiennes tarafından yazılmış olan The Feather Men kitabından yola çıkarak çekilmiştir ve yönetmenliğini de Gary McKendry yapmıştır.

Yıl 1980′de, paralı asker olan Danny Bryce (Jason Statham), Hunter (Robert De Niro), Davies (Dominic Purcell), ve Meier (Aden Young) Meksika’da bir adama suikast düzenlerler. Danny farkında olmadan adamı oğlunun önünde öldürür, sonra bu şaşkınlıkla ordan kaçarken yaralanır. Bu olaydan çok etkilenen Danny memleketi olan Avusturalya’ya döner.

Bir yıl sonra, Danny Hunter’ın esir tutulduğu Umman’a çağırılır. Orada paralı askerler için görevler bulan bir ajanla(Adewale Akinnuoye-Agbaje) tanışır. Hunter’ın 6 milyon $ için bir işi kabul ettiğini ama bitiremediğini öğrenir. Danny Hunter için yarım kalan işi tamamlamayı kabul eder. Eğer başarısız olursa Hunter öldürülecektir.

Fakat yaşlı kurt Hunter’ın başı derttedir, eskiden yapılan bir işin hesabını sorması için görevlendirilir fakat bu o kadar da kolay olmaz ve esir alınır.

Şimdi onu kurtarmak için diğer ajana ihtiyaç vardır. Dostunu kurtarmak için çekildiği inzivadan çekilen Danny dostunu kurtarmak için her türlü tehlikeyi göze alacaktır.

Ancak bu kurtarma işlemi iş hayatında kine hiç benzemeyecektir. Bol aksiyonlu güzel bir Jason Statham filmi, www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell, Aden Young, Yvonne Strahovski, Ben Mendelsohn, Adewale Akinnuoye-Agbaje, David Whiteley, Matt Nable, Lachy Hulme, Firass Dirani, Nick Tate, Bille Brown, Stewart Morritt.

IMDB Puanı: 6.4 / 74.358 oy

Yazan · Yöneten: Matt Sherring - Gary McKendry

Tür: 2011, Aksiyon, Gerilim, Jason Statham, Önerdiklerim, Robert De Niro, Suç

Yapım Yılı ve Yeri: 2011 - Birleşik Krallık (İngiltere) - Avustralya

Etiketler: , , , ,

6.587
YORUMLAR
 

15 + 2 = ?