Geçmişin Anahtarı 720p Full HD TR Dublaj izle

12 · Eylül · 2013 · Perşembe
Geçmişin Anahtarı 720p Full HD TR Dublaj izle

Filmin Konusu :

Psikopatlığa meyilli bir yapınız varsa bu filmi cidden izlemeyin. Sadece gerilim ve psikoloji tadındaki filmleri seviyorsanız o zaman cidden izlemenizi tavsiye edebileceğim bir filmdir.

Tek çocuklu bir aile olan (Alan, Sarah ve çocukları Adam) ve onların yaşadığı gizemli bir evi konu alan türünde oldukça başarı almış ve IMDb’deki önerilerde de oldukça adından söz ettirmiş 2013 yapımı Fransız filmi.

Filmde Alan ve Sarah evli bir çifttir ancak bu iki kişiye çift demek yanlış olur, aynı evde iki yabancıdırlar adeta. Tabii ki aralarındaki bu soğuk fırtınalar oğulları Adam’ı da derinden etkilemektedir.

Bu ailenin evine kısa süreli çalışmak için gelen işçiler neyin içerisine düştüğünü anlamadan gizemli evin korkunç olayları ile karşılaşmaya başlarlar.

Fakat artık girdikleri bu evin bir çıkış yolu yoktur onlar için, bu sapkın ailenin yaşadığı gizemli ev onları da kendi alemine dahil edecektir.

Film gerçekten çok başarılı tavsiye edebileceğim bir film, www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Lindsey Haun (Kelly), Blake Berris (Jesse), RJ Mitte (Tim), Randy Schulman (Alan), Diane Dalton (Sarah), Micah Nelson (Adam), Michele Mariana (Rose), Moreen Littrell (Realtor), Brandon Smith (1940's AAF Pilot Golfer), Tim Whitcomb (1940's Golfer), Broderick Boyd (Restaurant Patron), Susan Funk (Italian Waitress).

IMDB Puanı: 6.3 / 388 oy

Yazan · Yöneten: Michael Bartlett - Michael Bartlett

Tür: 2013, Fantastik, Gerilim, Önerdiklerim, Psikolojik

Yapım Yılı ve Yeri: 2013 - Fransa

Etiketler: , , ,

1.181
YORUMLAR
 

11 + 3 = ?