Hızlı ve Öfkeli 2 Tek Parça 720p HD izle

14 · Eylül · 2013 · Cumartesi
Hızlı ve Öfkeli 2 Tek Parça 720p HD izle

Filmin Konusu :

Hızlı ve Öfkeli 2 izle filminde aksiyon devam ediyor! HD kalitede Tek Parça izle olarak sunduğumuz bu güzel filmi henüz izlemediyseniz gerçekten çok şey kaybediyorsunuz!

Filmin konusuna geçmeden önce yanlış bilinen veya eksik bilinen bir şeyi düzeltmek istiyorum. Bu filmin gerçek adı 2 Hızlı 2 Öfkeli izle fakat akıllarda Hızlı ve Öfkeli 2 Full izle olarak kalmıştır nedeni ise malum 6 serilik bir film.

Gelelim konusunda filmin 2. serisinde Brian O’Conner ilk bölümdeki başarısının ardından artık daha rahat bir memurdur ve bir üst rütbeye atlamak ister fakat yarış tutkusu daha ağır basar ve sokaklarda sürekli olarak yarışmaya devam eder. Bu tutkusu, bir gün onu tanımayan polisler tarafından yakalanana dek devam edecektir…

Bir yarış sonrası polislere yakalanan O’Conner, polis merkezinde reddedemeyeceği bir teklif alır. FBI’a geçmek isteyen O’Conner’a hem FBI’a katılması için destek verilecek hemde işlediği cezalar sicilinden silinecektir.

Ünlü bir uyuşturucu baronunu yakalamak üzere görevlendirilir, yanında birisi daha olacaktır. Onunla çalışması için görevlendirilen polisi beğenmeyen O’Conner geçmişte ufak bir kazık attığı dostundan yardım alacaktır.

Bol aksiyon sahneli ve izlemeye doyamayacağınız Hızlı ve Öfkeli filmini 360, 480p ve 720p HD kalitede sundum. www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Serinin diğer filmlerini izlemek için ayrıca bkz.:
Hızlı ve Öfkeli 1 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 3 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 4 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 5 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 6 Tek Parça 720p HD izle

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Paul Walker, Tyrese Gibson, Eva Mendes, Cole Hauser, Ludacris, Thom Barry, James Remar, Devon Aoki, Amaury Nolasco, Michael Ealy, Jin Auyeung, Edward Finlay, Mark Boone Junior, Mo Gallini, Roberto 'Sanz' Sanchez.

IMDB Puanı: 5.5 / 106.633 oy

Yazan · Yöneten: Gary Scott Thompson - John Singleton

Tür: 2003, Aksiyon

Yapım Yılı ve Yeri: 2003 - Amerika Birleşik Devletleri

Etiketler: , , , ,
4.904
YORUMLAR
 

11 + 2 = ?