Hızlı ve Öfkeli 3 Tek Parça 720p HD izle

15 · Eylül · 2013 · Pazar
Hızlı ve Öfkeli 3 Tek Parça 720p HD izle

Filmin Konusu :

Hızlı ve Öfkeli 3 izle filmimizin bu serisinde yine muhteşem bir aksiyon ve muhteşem bir gerilim bizleri bekliyor.

1 ve 2. serisini izlediyseniz bu filmden bekletilerinizin ötesinde olacaktır emin olabilirsiniz. IMDb.com Hızlı ve Öfkeli 3 filmine doksan altı bin altı yüz doksan altı oy ile beş nokta yedi puan vermiş.

Diğer serilerine göre biraz daha düşük olsada gerçekten çok güçlü ve kaliteli bir film yapmışlar. Bu filmin başrolünde Lucas Black’i – Sean Boswell rolü ile başrolde göreceğiz.

Sean henüz 17 yaşında araba ve hız tutkusu olan bir gençtir, bu tutkusu ona henüz 17 yaşında bir sürü davadan yargılanacak kadar zarar veriyordur. Son yaptığı yarışta oldukça maliyetli zararlar veren Sean annesi tarafından Tokyo’ya babasının yanına gönderilir.

Hızlı ve Öfkeli 3 filminde babası asker olan Sean burada da rahat durmayacaktır, diktatör bir babası olan Sean ilk günden yarış tutkusunu gösterir ve binlerce dolarlık sahibi mafya olan bir arabayı paramparça eder. Ondaki bu hırsı ve azmi gören Tokyo mafyası onu kullanacaktır ve karşılığında istediği tutkusunu verecektir.

Filmde güzel romantik dolu anlarda mevcut oldukça keyif alabileceğiniz kaliteli ve sağlam bir film olmuş. www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Serinin diğer filmlerini izlemek için ayrıca bkz.:
Hızlı ve Öfkeli 1 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 2 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 4 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 5 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 6 Tek Parça 720p HD izle

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Lucas Black, Damien Marzette, Trula M. Marcus, Zachery Ty Bryan, Brandon Brendel, Daniel Booko, David V. Thomas, Amber Stevens, Ashika Gogna, Christian Salazar, Kevin Caira, Trey Sanford, Danny Ray McDonald II, Nikki Griffin, Vincent Laresca.

IMDB Puanı: 5.7 / 96.696 oy

Yazan · Yöneten: Chris Morgan - Justin Lin

Tür: 2006, Aksiyon, Macera, Önerdiklerim

Yapım Yılı ve Yeri: 2006 - Amerika Birleşik Devletleri - Japonya (Tokyo)

Etiketler: , , , ,
3.127
YORUMLAR
 

15 + 7 = ?