Hızlı ve Öfkeli 4 Tek Parça 720p HD izle

12 · Ağustos · 2013 · Pazartesi
Hızlı ve Öfkeli 4 Tek Parça 720p HD izle

Filmin Konusu :

Hızlı ve Öfkeli 4 izle geldik efsanenin efsane olan filmine. Hızlı ve Öfkeli serileri hep bambaşka oldu ama bu filmden sonra gerçekten bütün dünyada efsane haline geldi.

Dominic Toretto ve Brain O’Conner bu filmde el ele veriyor ve onları saklanarak yaşamaya mahkum eden insanlardan intikam almaya karar veriyor.

Film dehşet bir aksiyon sahnesi ile başlıyor, tekrar kendisine güvenmelerini isteyen O’Conner ekibin yanından bir an olsun ayrılmıyor. Aynı zamanda Brain O’Conner, Toretto’nun kardeşine olan aşkına da engel olamıyor. Birlikte çıkacakları yol için elinden gelen her şeyi yapıyor.

İntikam alacakları kişi bu sefer ülkeler arası uyuşturucu kaçıran bir uyuşturucu ve suç çetesi baronu-dur ve bu sefer işleri her zamankinden daha zordur.

Onun ekibine girmek için önce yarış kazanmaları gereken ikili birbirleriyle kıyasıya mücadele verirler. O’Conner yine devlet ile bir anlaşma yapar ve başarılı olursa suçları affedilecektir.

İşleri yolunda gidecek mi? Profesyonel araba sürücüsü ikili bakalım neler yapacak? Gerilim ve aksiyon dolu bu filmi kaçırmamanızı temenni ederim. www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Serinin diğer filmlerini izlemek için ayrıca bkz.:
Hızlı ve Öfkeli 1 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 2 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 3 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 5 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 6 Tek Parça 720p HD izle

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Ortiz, Laz Alonso, Gal Gadot, Jack Conley, Shea Whigham, Liza Lapira, Sung Kang, Tego Calderon, Don Omar, Mirtha Michelle, Greg Cipes.

IMDB Puanı: 6.5 / 114.374oy

Yazan · Yöneten: Chris Morgan, Gary Scott Thompson - Justin Lin

Tür: 2009, Aksiyon, Vin Diesel

Yapım Yılı ve Yeri: 2009 - Amerika Birleşik Devletleri - Meksika

Etiketler: , , , ,

4.533
YORUMLAR
 

18 + 4 = ?