Hızlı ve Öfkeli 5 Tek Parça 720p HD izle

15 · Ağustos · 2013 · Perşembe
Hızlı ve Öfkeli 5 Tek Parça 720p HD izle

Filmin Konusu :

Filmin orijinal adı Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu ama ben seri halinde yüklediğim sizlerlede bu şekilde paylaşma gereksinimi duymadım.

Hemen konusuna geçelim bir önceki filmde bildiğiniz gibi Toretto ömür boyu hapis cezasını çekmek için hapise götürülerken O’Conner ve arkadaşları tarafından kaçırılmıştı.

Bir süre kayıplara karışan Dominic Toretto’dan kimse haber alamamıştır. O’Conner ve sevgilisi eski dostlarının yanına Rio’ya gider.

Eski dostları onlara iş ayarlar ve birlikte bir işe atılırlar, fakat iş bildikleri gibi değildir ve son anda Dominic Toretto’da çıkar gelir plana dahil olur.

Toretto ve O’Conner yeni patronlarından kaçamazlar ve yakalanırlar. Patronları ise Toretto’nun kız kardeşinin yerini öğrenmek ister. Olaylardan bir şekilde kurtulan Toretto öcünü almak için arkadaşları ile yeni bir plan yapar ve eski dostlarını Rio’ya davet eder.

Eski dostlarında gelmesi ile süper bir aksiyon başlayacaktır. Bu arada kendi ajanları olan O’Conner’ın başının dertte olduğunu öğrenen amerikan ajanları, kendi ajanlarını orada bırakmak istemez ve onu yakalamak üzere en iyi ekibini Rio’ya gönderir.

Ekibimizin başı bu sefer hem mafya ile hemde FBI ile derttedir. Muhteşem bir aksiyon filmi olmuş, izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Serinin diğer filmlerini izlemek için ayrıca bkz.:
Hızlı ve Öfkeli 1 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 2 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 3 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 4 Tek Parça 720p HD izle
Hızlı ve Öfkeli 6 Tek Parça 720p HD izle

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Matt Schulze, Sung Kang, Gal Gadot, Tego Calderon, Don Omar, Joaquim de Almeida, Dwayne Johnson, Elsa Pataky, Michael Irby, Fernando Chien.

IMDB Puanı: 7.3 / 180.689 oy

Yazan · Yöneten: Chris Morgan, Gary Scott Thompson - Justin Lin

Tür: 2011, Aksiyon, Vin Diesel

Yapım Yılı ve Yeri: 2011 - Amerika Birleşik Devletleri - Brezilya - Rio

Etiketler: , , , ,

16.314
YORUMLAR
 

15 + 6 = ?