Ölümcül Deney 3 Tek Parça 720p HD izle

8 · Ağustos · 2013 · Perşembe
Ölümcül Deney 3 Tek Parça 720p HD izle

Filmin Konusu :

Ölümcül Deney 3 Tek Parça izle filmi ile seri ve aksiyon kaldığı yerden devam ediyor. Sitemiz üzerinden HD kalitede izleyebilirsiniz.

Yeryüzünde artık zombiler hakimdir ve sağ kalan sayısı her gün azalmaktadır. Milyarlarca insanlardan artık geriye sadece birkaç bin kişi kalmıştır ve bu insanlarda her gün ölmeye devam etmektedirler.

İnsanlar hayatlarını sürekli tetikte ve yollarda geçirmek zorunda kalmışlardır. Ölümcül Deney 3 izle filminde ise Alice için hazırlanan bir komployu izleyeceğiz.

Umbrella Corporation serinin 1. filminde Alice’i uyuttuktan sonra ona bir harddisk yerleştirmiş ve tüm dna sını yedeklemişlerdir. Alice hayatta kalanlarla birlikte yola koyulmak ister ve bu filmde de onu bir sürpriz bekliyor olacaktır. Alice’in DNA’sını kullanarak yeni Alice’ler yaratan şirket virüsten korunmanın yolunu arayacaklardır.

Yeni bir mutasyon üzerinde çalışan profesörleri ise bambaşka bir facia hazırlayacaktır. www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Serinin diğer filmlerini izlemek için ayrıca bkz.:
Ölümcül Deney 1 Tek Parça 720p HD izle
Ölümcül Deney 2 Tek Parça 720p HD izle
Ölümcül Deney 4 Tek Parça 720p HD izle
Ölümcül Deney 5 Tek Parça 720p HD izle

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Milla Jovovich, Oded Fehr, Ali Larter, Iain Glen, Ashanti, Christopher Egan, Spencer Locke, Matthew Marsden, Linden Ashby, Jason O'Mara, Mike Epps, Joe Hursley, John Eric Bentley, James Tumminia, Kirk B.R. Woller.

IMDB Puanı: 6.2 / 108.016 oy

Yazan · Yöneten: Paul W.S. Anderson - Russell Mulcahy

Tür: 2007, Aksiyon, Bilim Kurgu

Yapım Yılı ve Yeri: 2007 - Amerika Birleşik Devletleri

Etiketler: , , , ,

4.146
YORUMLAR
 

20 + 7 = ?   

“Ölümcül Deney 3 Tek Parça 720p HD izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Maskeli Süvari - 9 ay önce demiş ki:

    Zihniyle ateşi ittiği sahne gerçekten çok başarılı olmuş, 2007′de kullanılan görsel efektler gayet iyiymiş hala bunu yapamayanlar var. Sağ ol Zahit, iyi çalışmalar dostum.