Ölümsüz Polisler (R.I.P.D.) 720p Full HD izle

2 · Eylül · 2013 · Pazartesi
Ölümsüz Polisler (R.I.P.D.) 720p Full HD izle

Filmin Konusu :

Arkadaşlar filmi şimdilik 720p HD altyazılı olarak sunabiliyorum. Türkçe dublajı yayınlandığı an sitedeki yerini alacaktır. İlginize teşekkürler.
2013′ün en çok yorum alan ve eleştirilen fantastik filmlerinden birini paylaşmanın keyfini ve gururunu yaşıyorum. Oldukça başarılı bir kurguya sahip film yapmışlar.

Konusuna değinecek olursam, Nick başarılı bir polistir görevlerde fazla atak olması ne yazık ki bir gün onun sonunu getirecektir.

Ancak bu son onun hayatı için yeni bir başlangıç olacaktır. Ölülerin yaşadığı yeni bir dünyaya gözlerini açan Nick orada da polislik görevine devam eder.

Kaçak ölüleri bulma biriminde göreve başlayan Nick’in dünyadaki hayatında yaşadığı maceralar devam eder. Yeni görevler ve gizemli olaylar peşini bırakmayacaktır.

Filmi bende bugün bulabildim arkadaşlar, birazdan oturup ben de izleyeceğim. Tavsiye ettiğim bir filmdir, www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Kevin Bacon, Mary-Louise Parker, Stephanie Szostak, James Hong, Marisa Miller, Robert Knepper, Mike O'Malley, Devin Ratray, Larry Joe Campbell, Michael Coons, Christina Everett, Michael Tow, Lonnie Farmer.

IMDB Puanı: 5.4 / 12.663 oy

Yazan · Yöneten: Phil Hay - Robert Schwentke

Tür: 2013, Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera, Önerdiklerim

Yapım Yılı ve Yeri: 2013 - Amerika Birleşik Devletleri

Etiketler: , , , ,


( HD Kalite ) Fragman 720p HD Part 1 720p HD Part 2Yorum yap10.273
YORUMLAR
 

12 + 6 = ?   

“Ölümsüz Polisler (R.I.P.D.) 720p Full HD izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. murat - 7 ay önce demiş ki:

    türkçe dublaj veya altyazılı olduğunu da söylerseniz bu sitenizin kalitesini ve inandırıcılığını artırır.teşekkürler