Riddick 2 Günlükleri 720p Tek Parça izle

27 · Ağustos · 2013 · Salı
Riddick 2 Günlükleri 720p Tek Parça izle

Filmin Konusu :

Efsane filmin 2. serisi aslında seri ismi olarak 2 numara dememişler Riddick Günlükleri olarak paylaşılmış film ama ben kullanıcılara aramada kolaylık olsun diye bu şekilde tanımladım. Riddick 2 izle.

Bildiğiniz üzere (1. filmi izleyenler için) ilk filmde düştükleri bir gezegenden zar zor kaçarak kurtulmuştu ekibin çok küçük bir kısmı. Riddick Günlükleri izle.

Filmin bu serisinde ise, sağ kalanlardan birisi Riddick’i öldürmek için bir korsan ekip kiralar, tabii ki bu ekip Riddick’i gizlendiği gezegende bulacaklardır. Ama kiralayanın amacı zaten öldürtmek değil onun kendisine gelmesini sağlamaktır. Riddick 2 720p HD izle.

Giden ekip üyeleri Riddick’i bulur Riddick onların hakkından gelir ve onları kiralayanı bulmaya gider. Bulduğunda ise işler daha da çıkmaza girecektir. Riddick Günlükleri 720p HD izle.

Gezegenlerin hakimi olmak isteyen ve kendinin tanrı olduğunu savunan bir adam Riddick’i kendi askeri yapmak ister fakat Riddick ona savaş açmak zorunda kalacak ve bu savaşı kazanmak zorundadır. Riddick 2 Günlükleri Tek Parça izle.

Arkadaşlar 1. film bu filme göre cidden hiçbirşey değil! Bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Vin Diesel, Colm Feore, Thandie Newton, Judi Dench, Karl Urban, Alexa Davalos, Linus Roache, Yorick van Wageningen, Nick Chinlund, Keith David, Mark Gibbon, Roger R. Cross, Terry Chen, Christina Cox, Nigel Vonas.

IMDB Puanı: 6.6 / 128.570 oy

Yazan · Yöneten: Jim Wheat - David Twohy

Tür: 2004, Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera, Önerdiklerim, Vin Diesel

Yapım Yılı ve Yeri: 2004 - Amerika Birleşik Devletleri

Etiketler: , , , ,

20.408
YORUMLAR
 

12 + 6 = ?   

“Riddick 2 Günlükleri 720p Tek Parça izle” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. MURAT - 8 ay önce demiş ki:

  BU FİLMİN İKİNCİ SERİSİ DEĞİLKİ BOŞ YERE RİDİK 2 YAZIP İNSANLARI KANDIRMAYIN

 2. Zahit - 8 ay önce demiş ki:

  Murat Bey, IMDb sıralamasına göre devam ediyorum. Eğer bir hata varsa IMDb kaynaklıdır. Seriye oraya göre doğru devam ediyorum.

 3. reelman - 8 ay önce demiş ki:

  serinin 2.filmi

 4. polat - 7 ay önce demiş ki:

  bu film 2 gibi ama diğerinden tamamn bağımsız çekilmiş yani ikisi ayrı filmler gibi düşünün