Sıradışı Sanıklar 720p Full HD izle

19 · Ağustos · 2013 · Pazartesi
Sıradışı Sanıklar 720p Full HD izle

Filmin Konusu :

Eski bir futbolcunun hayatının hatasını yapması üzerine her şey çamura batar geriye ne kariyer kalır ne de futbol artık herşey bambaşkadır.

Danny Meehan amerikalı eski bir futbolcudur, bir maçta bilerek penaltı kaçırdığı gerekçesiyle şike yaptığı düşünülerek futboldan uzaklaştırılır. Fakat şike mi yaptı yoksa gerçekten mi gol atamadı gerçek bir muammadır.

Danny Meehan futbol kariyeri bittikten sonra içki ve gece hayatlarına atılır hızlı araba merakı ve kadınlar onun başını döndürür. 2 şişe viski içtikten sonra kendini direksiyon başında bulur..

Bu direksiyon onun son araba kullanışı olacaktır, bir otobüs durağına arabayla dalan Danny birçok insanı yaraladığı için cezaevine girer ve orada da onu kötü sürprizler beklemektedir.

Bi hayli zor günler geçiren Danny’e gelen bir teklif hapisteki hayatını komple değiştirecektir. www.fullfilmizledb.com iyi seyirler diler.

Sıradışı Sanıklar izle, Sıradışı Sanıklar Tek Parça izle, Sıradışı Sanıklar 720p izle, Sıradışı Sanıklar Full izle, Mean Machine Türkçe Dublaj izle.

Danny Meehan (Vinnie Jones) İngiltere futbol takımının kaptanıdır. Fakat Almanya ile olan bir maçta takımını sattığı ve şike yaptığı söylentilerinden dolayı işinden uzaklaştırılmıştır. Bir gün içkili olduğu halde trafik polisleriyle tartıştığı ve hemen ardından polise şiddet kullandığı gerekçesiyle üç yıl hapis cezası almıştır.

Hapishanede pek hoş karşılanmasa da yaşlı bir adam ve Massive adında bir gençle arkadaş olur. Bir süre sonra hapishane müdüründen oldukça ilginç bir teklif gelir: Gardiyanların takımına antrenörlük yapması. Ancak gardiyanlar onu dövüp, tehdit ederek bu takıma koçluk yapmayı reddetmesini söylerler. Ardından bunu kabul etmezse cezasının uzayacağını öğrenen Danny şimdi mecburen teklifi kabul eder.

Artık mahkumların takımına koçluk yapacaktır. Güç koşullarda kendine oyuncular seçen Meehan, aralarında birbirinden sıradışı mahkumların olduğu bir takımla hazırlanmaktadır. Kaleci olarak manyak katil Keşiş (Jason Statham) vardır.

Ancak gardiyanların tuttuğu bir mahkumun işlediği cinayet, her ne kadar morallerini bozsa da, maça daha dazla konsantre olmalarını önleyemeyecektir.

Filmi Ekleyen: (Admin)

Aktör ve Aktrisler: Jason Statham, Vinnie Jones, David Kelly, David Hemmings, Ralph Brown, Vas Blackwood, Robbie Gee, Geoff Bell, John Forgeham, Sally Phillips, Danny Dyer, Jason Flemyng, Martin Wimbush, David Reid, David Cropman.

IMDB Puanı: 6.3 / 21.814 oy

Yazan · Yöneten: Tracy Keenan Wynn - Barry Skolnick

Tür: 2001, Jason Statham, Komedi

Yapım Yılı ve Yeri: 2001 - Birleşik Krallık (İngiltere)

4.098
YORUMLAR
 

17 + 3 = ?